Instagram Photos

BRONZER IDEALNY DLA BLADZIOCHÓW - KOBO SAHARA SAND

W drogeriach rzadko można znaleźć jasne bronzery, które nie będą istną pomarańczką. A szczególnie bladziochy mają ogromny problem w odnalezieniu idealnego produktu. Tymczasem Kobo stworzyło kosmetyk, który według mnie zachwyca pod każdym względem!


Jakie cechy sprawiają, że jest on dla mnie produktem idealnym? Głównym plusem jest jego kolor. Producent pamiętał o bladzioszkach (jest jeszcze drugi, ciemniejszy) i stworzył bronzer, który nie jest ani za zimny, ani za ciepły. Świetnie współgra z jasną karnacją i nie tworzy sinych plam, co jest bardzo ważne (szczególnie, gdy jesteśmy nowicjuszami i nie mamy wprawy w nakładaniu tego typu produktów). Drugi plus to jego konsystencja. Bardzo łatwo się go aplikuje i rozciera. Dzięki temu możemy stopniować efekt, bez obaw o powstanie plam. Praca z nim to sama przyjemność.
Ogromną zaletą jest także jego cena - kosztuje niecałe 20 zł. Dodatkowo, jest dostępny w drogeriach Natura, gdzie często pojawia się w promocyjnych cenach.


Jedyne dwa maleńkie minusy to jego pylenie i nie największa wydajność, ale te minusy są niczym w porównaniu do plusów! Z tego względu ja kompletnie nie zwracam na nie uwagi. Tak bardzo polubiłam ten produkt, że nie wyobrażam sobie bez niego pracy. Uwielbiamy go ja i moje klientki, które zawsze pytają mnie co daje taki świetny efekt.
Dla mnie jest to produkt idealny, który ciężko zastąpić innym tego typu kosmetykiem. Nieraz droższe bronzery, selektywnych marek, nie dorastają temu do pięt. Uwielbiam go i będę go polecać, bo to produkt naprawdę godny uwagi!

Komentarze

  1. Czaję się na niego już od dawno, dzięki, że mi przypomniałaś, jak będę w Hebe, to koniecznie muszę kupić!

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo go lubię do mojej karnacji pasuje idealnie. Obserwuje i zapraszam do siebie w wolnej chwili :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

back to top