Instagram Photos

BOMBOWA BOMBKA, CZYLI PREZENT IDEALNY DLA HYBRYDOMANIACZKI + MANICURE W KLIMACIE ŚWIĄTECZNYM

Lakiery hybrydowe zawładnęły moim paznokciowym światem. Tego typu manicure noszę non stop od maja tego roku i... nie mam dość! Moja mini kolekcja stale się powiększa. Tym razem w moich rękach pojawiła się taka bombka, która zawiera dwa lakiery, pyłek oraz mnóstwo drobnych gwiazdek, które można wykorzystać do stylizacji paznokci.W sprzedaży dostępne są 3 zestawy-bombki, które łączą dwa elementy - lakiery brokatowy i pyłek, przy czym w zależności od zestawu różnią się one kolorem. W moje ręce trafił zestaw Ready to glow set. W jego skład wchodzą:
- lakier Champagne kiss
- lakier Sexy red
- pyłek Glittery effect 01 
- holograficzne gwiazdki do zdobień


Jeśli jesteście ciekawi jak wyglądają te kolory na paznokciach to poniżej możecie zobaczyć stylizację, którą wykonałam własnoręcznie (po raz pierwszy pokazuję na blogu paznokcie wykonane przeze mnie) za pomocą lakierów zawierających ten zestaw.


Powyżej zdjęcie w świetle dzienno-sztucznym, a poniżej wyłącznie w świetle dziennym.


Lakierami z zestawu maluje się niezwykle łatwo, ale zdaję sobie sprawę, że aplikacja brokatowego lakieru może sprawiać wielu osobom problem. Wymaga ona troszkę innego podejścia i zwrócenia uwagi na powolne nakładanie lakieru, miejsce po miejscu. Jeśli w jednym miejscu zbierze się Wam zbyt duża jego ilość to w łatwy sposób można go równomiernie rozprowadzić na płytce - pamiętajcie, że to lakiery hybrydowy, więc nie trzeba się obawiać, że zaschnie Wam w trakcie pracy ;)

W swoich zasobach posiadam także inną czerwień tej marki, czyli lakier w odcieniu Lady ferrari, który jest jaśniejszy i ma więcej nut pomarańczowych, niż Sexy red. Sexy red jest głębszy, poważniejszy i nadaje się na każdą okazję. W połączeniu z błyszczącym Champagne kiss tworzy idealną świąteczną propozycję, która przyciągnie spojrzenia niejednej osoby - gwarantuję Wam to! :)

Jeśli lubicie lakiery hybrydowe to polecam Wam zainteresować się tym zestawem, gdyż te kolory są bardzo uniwersalne i będziecie mogli wykorzystać je nie tylko w okresie świątecznym, ale też w życiu codziennym ;)


Komentarze

Prześlij komentarz

back to top