Instagram Photos

ŚNIADANIE PRASOWE - TARGI BEAUTY DAYS & MEET BEAUTY CONFERENCE - RELACJA

11 maja miałam przyjemność uczestniczyć w Śniadaniu prasowym w restauracji Akademia w Warszawie. Spotkanie dotyczyło Beauty Days - Międzynarodowych Targów Fryzjerskich i Kosmetycznych oraz Meet Beauty - konferencji dla blogerów i vlogerów, które odbędą się w Warszawie 19-21 maja. Dzięki zaproszeniu, które otrzymałam od Organizatorów, mogłam przekonać się, że połączenie tych dwóch imprez to fantastyczny pomysł!

Organizatorzy przewidują szereg atrakcji dla profesjonalistów, ale nie tylko! Beauty days to targi, które udowadniają, że możliwe jest spotkanie w jednym miejscu ekspertów, ikon stylu, blogerek, vlogerek i znanych osobistości, a także osób nie związanych z branżą kosmetyczną. Każdy znajdzie tu coś dla siebie :)Śniadanie prasowe poprowadził Dominik Urbańczyk. Prelegentkami były przedstawicielki świata kosmetycznego: Anna Pytkowska, Agata Nowak, Nina Ryszka, Małgorzata Kucharska i Lidia Lewandowska.Czemu warto wziąć udział w Beauty Days?

1. Będzie to okazja do zobaczenia znanych osobistości, takich jak: Edyta Górniak, Ewa Gil, Dorota Kościukiewicz-Markowska, Kinga Bogdańska, Maja Sablewska, Adrianna Grotkowska, Natalia Siwiec, Katosu, Red lipstick monster

2. Darmowe wejście na największą imprezę z branży kosmetycznej w kraju

3. Poznanie najnowszych trendów kosmetycznych i nowych marek kosmetycznych

4. Zdobycie wiedzy poprzez udział w warsztatach i wykładach

5. Nawiązanie kontaktów biznesowych, współprac

A przede wszystkim - najważniejsza jest świetna atmosfera, poznanie nowych ludzi i dobra zabawa! :)Jak widzicie na zdjęciu powyżej, na spotkaniu pojawiło się wiele osób. To pokazuje jak ogromną rolę odgrywa w dzisiejszych czasach "świat kosmetyczny". Branża kosmetyczna rozwija się coraz bardziej i wzbudza zainteresowanie w coraz szerszych kręgach.Cieszę się, że miałam przyjemność wziąć udział w spotkaniu. Rozwiało ono moje wszelkie wątpliwości dotyczące łączenia imprez urodowych. To naprawdę świetny pomysł, który pozwala zwiększyć zasięg wydarzenia, ale także zwiększyć jego efektywność. Dodatkowo, Organizatorzy zadbali także o dojazd uczestników i wprowadzili specjalne autobusy, które dowiozą nas na to urodowe święto ;)Czy muszę dalej Was przekonywać o tym, że warto pojawić się na Targach Beauty Days? Myślę, że nie! Odpowiedź nasuwa się sama! :)


Komentarze

Prześlij komentarz

back to top