Instagram Photos

RELACJA Z WARSZTATÓW MAKIJAŻU

Wraz z Izą, właścicielką klubu Karuzella przy ul. Zamiejskiej 5 w Warszawie, postanowiłyśmy przeprowadzić warsztaty makijażu. Temat dotyczył wyboru i aplikacji podkładów, gdyż to ten krok jest podstawą do wykonania całego makijażu.
Warsztaty zostały podzielone na dwie części: teoretyczną i praktyczną. Obie części zostały przedzielone czasem na wypełnienie krótkiej ankiety po to, abyśmy na przyszłość wiedziały, jaka tematyka szczególnie interesuje nasze uczestniczki.
A teraz czas na zdjęcia:
Jak zwykle wszystko pokazuję dosyć obrazowo :PPanie mogły obejrzeć, sprawdzić działanie wszystkich produktów i akcesoriów, jakie przyniosłam.Nie obyło się bez konkretnych przykładów - przestróg przed niewłaściwym wykorzystaniem kosmetyków - akurat padło na Evę Longorię  :PW ramach przygotowania skóry do przyjęcia podkładu, pokazałam Paniom podstawowy demakijaż oraz opisałam w skrócie podstawowe kroki pielęgnacyjne - po to, aby uzyskały jak najlepsze efekty w domowym zaciszu.


No i efekt końcowy mini przemiany. Nie była to typowa metamorfoza. Na modelce pokazywałam właściwy dobór koloru podkładu oraz poprawną aplikację. Paniom podobało się na tyle, że postanowiłam pokazać im coś więcej i podkreśliłam także brwi, kości policzkowe, rozświetliłam oczy i podkreśliłam usta. Małe rzeczy - duży efekt. Modelka wygląda zdrowo i świeżo :)
Uczestniczki były wyraźnie zainteresowane tematem. Zadawały pytania, na które starałam się odpowiedzieć najlepiej jak mogłam, uwzględniając wyjaśnienie czemu powinno się daną czynność wykonywać tak, a nie inaczej. Myślę, że jest to ważne, bo często słyszymy, że powinnyśmy robić coś w dany sposób, ale na rozwinięcie pytania -dlaczego?- brak już czasu. Z tego powodu warsztaty zamiast trwać 1-1,5 h, trwały prawie 2,5 h. 
Panie wyszły zadowolone, z uśmiechem na twarzy. Dodatkowo zostały im wysłane (w formie elektronicznej) wszystkie materiały użyte na warsztatach. Mogą także w każdej chwili napisać do mnie, czy do Izy, a na nurtujące pytania zawsze uzyskają odpowiedź.

W niedalekiej przyszłości planujemy zrobić kolejne edycje warsztatów, także tych płatnych, aby dany temat został zrealizowany w pełni i aby nasze uczestniczki mogły jak najwięcej się nauczyć. Szczególny nacisk będzie położony na część praktyczną. A jak to się rozwinie? Oczywiście będę dawała Wam znać na blogu i na naszym fanpage'u :)

Klub Karuzella: https://pl-pl.facebook.com/pages/Klub-Karuzella/627581903949957
Nasz fanpage: https://www.facebook.com/orchideamagiapiekna

Komentarze

 1. Takie warsztaty są zawsze bardzo przydatne! A minimetamorfoza faktycznie się udała :)

  OdpowiedzUsuń
 2. fajnie, myślę, że Panie modły się wiele od Ciebie nauczyć. zawsze masz perfekcyjny makijaż na blogu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja również uważam że takie warsztaty są świetne i zawsze można się dowiedzieć czego nowego :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Na pewno świetne doświadczenie, ale ładne Panie:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie, ze ladne :) Kazda z nas jest ladna, a makijaz tylko ma pomoc nam w tym, zeby w to uwierzyc :)

   Usuń
 5. Chciałabym wziąć udział w takich warsztatach.. fajny pomysł. :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie tez sie spodobalo i chetnie to powtorzymy i rozwiniemy :)

   Usuń
 6. Bardzo fajne warsztaty! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. też bym chętnie wzięła udział w czymś podobnym :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bedziemy robic kolejne edycje, wiec wszystko przed nami :)

   Usuń
 8. bardzo fajne są takie warsztaty :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło słyszeć, że nasza praca nie idzie na marne. Dla mnie najwieksza radoscia jest fakt uczestniczek wychodzacych z usmiechem ;D

   Usuń
 9. Sama bym z chęcią wybrała się na takie warsztaty ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Fajne są takie warsztaty :-) Można się wiele nauczyć :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Stąd pomysł, bo wiem, że wiele osób chętnie dowie się czegoś nowego :)

   Usuń
 11. Super pomysł! Bo przecież duża część z nas wykonuje makijaż na co dzień, a nikt nigdy nas nie uczył jak robić go po prostu poprawnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie :) Myślę, że idea będzie po wakacjach się rozwijać :)

   Usuń

Prześlij komentarz

back to top