Instagram Photos

Makijaż rudości i brązy

Drugi post jest poświęcony makijażowi, który utrzymany jest w odcieniach ciemnego brązu i rudościach, z podkreślającą górną powiekę kreską zrobioną eyelinerem.


Makijaż opiera się na schemacie, który polega na mocniejszym podkreśleniu kącików oczu cieniami w kolorach brązu i wypełnieniem środka powieki połyskującym jaśniejszym cieniem w kolorze różowo - rudym. Ciemniejszy odcień brązu należy nałożyć w zewnętrzny kącik - to sprawi, że oko stanie się bardziej wyraziste.Aby uzyskać taki efekt, po nałożeniu cieni w kącikach oczu, należy bardzo dokładnie rozetrzeć ich granice, dopiero potem wypełniając przestrzeń jaśniejszym kolorem.
Następny etap polega na namalowaniu kreski czarnym (jeśli chcemy uzyskać delikatniejszy efekt możemy użyć brązowego) eyelinerem, wypełnieniu linii rzęs czarną kredką i pomalowaniu rzęs tuszem. Jeśli chcemy, możemy podrasować makijaż doklejając sztuczne rzęsy.

W przypadku tego makijażu, idealnym dopełnieniem są usta w kolorze nude lub bordowym. Z tego względu poniżej zamieściłam dwie wersje kolorystyczne. Która bardziej Wam się podoba?
Poniżej lista kosmetyków użytych do wykonania tego makijażu:Brwi: Kredka Pupa 01
Baza: Kobo | Nyx Jumbo eye pencil 604 Milk
Cienie: Paleta Naked 2 cienie Snakebite i Busted |Inglot cień pojedynczy pearl 397 Do rozświetlenia powieki pod łukiem brwiowym i kącików rozświetlacz do twarzy i ciała w formie sypkiej Inglot 01
Eyeliner żelowy: Inglot 77
Kredka żelowa: Avon Super shock black
Tusz do rzęs: Eveline cosmetics Volumix fiberblast black
Usta: Wer. 1 Maybelline Colorsensational Choco cream 715 | Wer. 2 Mary Kay Nourishine plus lip gloss Wine and dine

Komentarze

back to top